IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Raport dotyczący obiektu: Amadeusz

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Raport dotyczący obiektu: Amadeusz   Nie Gru 28, 2014 1:40 pm

Raport dotyczący rekrutacji obiektu 258B21

Rekrutacja, zgodnie z założeniami programowymi została rozpoczęta w określonym czasie, przed otwarciem Bestatu. Raport sporządzony w dwóch jednobrzmiących kopiach, bez możliwości wglądu obiektu do materiału naukowego.
Obiekt, dalej zwany 258B21, po weryfikacji danych personalnych, zwie się Amadeusz Gadriel Duriell. Brak adnotacji odnośnie pseudonimu. Wiek obiektu datowany jest na trzydzieści lat, pięć miesięcy i siedem dni. Urodzony jako pierwsze dziecko niezamężnej kobiety, będącej w wieku rozrodczym. Dane pochodzą z szpitala miejskiego w Berlinie. Ogólny stan zdrowia matki dobry podczas porodu i karmienia piersią. Obecny stan: martwa. Powód śmierci: zatrucie dwutlenkiem węgla, zbyt późno udzielona pomoc medyczna. Ojciec obiektu nie znany. Dziecko urodzone z pierwszej ciąży, donoszonej. Urodzone w planowanym terminie, otrzymało dziesięć punktów w skali APGAR. Do osiągnięcia trzeciego roku życia obiekt przebywał pod opieką rodziny zastępczej. Matka utraciła prawa rodzicielskie, akta sprawy zniszczone. Testy przeprowadzone w wieku trzech lat wskazały wysoki poziom inteligencji, ze wskazaniem na przejęcie 258B21 do dalszej weryfikacji.
Obiekt przeszedł wszystkie etapy rekrutacji i został przyjęty do kadry personelu medycznego. Zwołany do służby. Podpisał wszystkie wymagane dokumenty, jak również został poinstruowany o konsekwencjach złamania poszczególnych paragrafów. Obiekt mianuje się jako Anioł potępionych, co może wskazywać na odchyły od normy w ocenie stanu psychicznego 258B21.
Obiekt w procesie rekrutacji przedstawił dokumentacje potwierdzającą wykształcenie medyczne, w specjalizacji neurochirurgia. Weryfikacja, jakiej został poddany, potwierdza fakty potwierdzające posiadanie przez obiekt doświadczenia, w wyżej wymienionej specjalizacji. Staże u wybitnych naukowców, jak również praca zawodowa w prywatnym instytucie, były jednymi z kluczowych czynników, jakie decydowały o pozytywnym rozpatrzeniu całości.
258B21 przejawia skłonności homoseksualne, z silną tendencją do dominowania partnera.
Wstępne teksty psychologiczne, jakim został poddany obiekt wskazują jednoznacznie na występowanie osobowości dyssocjalnej. Zaburzenia osobowości o charakterze stałym, nie rokującym poprawy w najbliższym czasie. Wykryto obecność trzech deficytów psychicznych. Deficyt lęku, charakteryzujący się defektem emocjonalnym, obiekt nie potrafi przyswoić elementarnych odruchów moralnych, brak mu empatii. 258B21 przejawia tendencję do, tak zwanego, "upośledzenia związków". Buduje jedynie relacje, oparte na przydatności do wyznaczonych, przez obiekt, celów. Obecny jest, tu, również cierń psychopatyczny, objawiający się agresją, brakiem tolerancji oraz wyczuleniem na przejawy niedocenienia obiektu przez innych.
Pogłębiona analiza testów, jak również obserwacja obiektu wskazuje na typ kalkulatywny. W procesie oceny psychiki 258B21, w głównej mierze brano pod uwagę dokumentację medyczn, jak również raporty uzyskane w procesie wstępnej rekrutacji. Inwigilacja obiektu, ciągłą obserwacją, jak również poddawaniu go określonym, narzuconym przez badającego, sytuacją, wskazują niepodważalnie, iż obiekt nie liczy się z uczuciami innych osób. Dalsze wnioski to: lekceważenie norm, niemożność utrzymania związków, niezdolność odczuwania "poczucia winy", niska tolerancja frustracji oraz prób wyzwalania agresji.
Analiza raportów dotyczących doświadczeń obiektu wskazuje na wzmocnienie się objawów aspołecznych w wieku piętnastu lat. Brak doznania, przez 258B21, tak zwanych "uczuć rodzicielskich", jak również brak posiadania odpowiednich osób, mogących nauczyć obiekt prawidłowych odruchów moralnych pogłębiły stan. Od momentu pozytywnej weryfikacji wysokiego poziomu inteligencji obiekt przebywał pod opieką instytutu zajmującego się genialnymi dziećmi. Ciągłe test, mające podwyższyć jego poziom inteligencji, praca nad wyrobieniem jego zdolności, jak również brak kontaktów z rówieśnikami przyczyniły się do powstania skazy na psychice, która z wiekiem tylko się pogłębiała. Nie odnotowano żadnych prób wsparcia psychologicznego ani opieki terapeutycznej. Kwestie psychorozwojowe zostały zepchnięte na dalszy tor, główny nacisk został położony na rozwój zdolności intelektualnych.
Badania medyczne wskazują na dobry stan zdrowia obiektu. Wyniki analizy próbek krwi wskazują mieszczą się w wymaganych normach. Stan uzębienia w normie. Budowa ciała atletyczna, wskazująca na regularne ćwiczenia fizyczne, rozwijające ogólną kondycję ciała. Wzrost obiektu to dokładnie sto dziewięćdziesiąt centymetrów wzrostu oraz osiemdziesiąt kilo. Mała zawartość tkanki tłuszczowej może wskazywać na konieczność zastosowania odpowiedniej diety, jak również uregulowania kwestii ćwiczeń fizycznych. Jedynym defektem medycznym, jaki odkryto w procesie rekrutacji, jest albinizm. Schorzenie objawia się u 258B21 brakiem pigmentu we włosach, które mają obecnie odcienie szarości przechodzące w biel. Kolor tęczówek odnotowano na błękit. Przewidywana zmiana w wyżej wymienionej barwie i dalsza redukcja w utracie czynnika. Obiekt niezwykle szczegółowo, wręcz patetycznie, podchodzi do kwestii ubioru. Ze względu na możliwości finansowe jest w stanie zapewnić sobie szyty na miarę, tworzony z wysokiej jakości materiałów, strój. Paradoksem jest tu, iż 258B21 nie przykłada, tak dużej już, roli do samej kolorystyki całości. Dłonie zadbane, sprawne, typowe dla chirurga, czy też muzyka. Ciało nie posiada znamion, czy też blizn. Fakt występowania albinizmu warunkuje pojawianie rumienia na policzkach. Obiekt nie panuje nad tym, najczęściej nie zdaje sobie sprawy z występowania owego "objawu" zawstydzenia lub wstępnych stanów chorobowych, przejawiających się gorączką. Skóra gładka, nieopalona, jasna karnacja nie będąca objawem wyżej wymienionego schorzenia.
Słabości postaci, pomijając wyżej wymienione, nie stanowią bariery w aktywnej pracy oraz postępach naukowych. Zauważono fobię przed dotykiem oraz ogromną pedanterię. Obiekt wręcz chorobliwie dba o to, by wszystko w jego otoczeniu było idealnie poukładane, znajdowało się na wyznaczonych, przez niego miejscach. Fobia przed dotykiem objawia się odruchem obronnym w sytuacjach, kiedy ktoś znajduje się zbyt blisko 258B21. Paradoksem jest tu fakt, iż obiekt czasem sam nalega na takowy kontakt. Ostatnią słabością obiektu jest egocentryzm, zwany potocznie narcyzmem. Obiekt przejawia objawy nadmiernej miłości własnej oraz przeceniania własnych możliwości.
Podczas obserwacji obiektu podczas pracy na terenie Bestatu odnotowano niepokojące objawy takie jak: spanie nago, zbytnie zaangażowanie emocjonalnie do przedstawicieli kotowatych, brak doświadczenia w sferze erotycznej oraz skłonności do odmawiania spożywania posiłków.

Raport wykonany na zlecenie Bestatu, oparty na dokumentacji medycznej, nagraniach, wywiadach, raportach, jak również własnych badaniach i analizach, powstałych podczas procesu rekrutacji.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
avatar

Liczba postów : 103
Data dołączenia : 13/11/2014

PisanieTemat: Re: Raport dotyczący obiektu: Amadeusz   Nie Gru 28, 2014 4:09 pm


Akceptuję
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Raport dotyczący obiektu: Amadeusz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bestat :: Archiwum-
Skocz do:  Upadli
BlackButler
Półwysep Memente
Cursed
HogwartDream
Halo PBF
~**~
I love PBF
Dark side of internet.
Vampire Knight
Współpraca & Toplisty