IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
avatar

Liczba postów : 103
Data dołączenia : 13/11/2014

PisanieTemat: Regulamin   Pon Gru 15, 2014 4:45 pmregulamin ogólny

1.1 Rejestracja na forum jest równoznaczna z akceptacją regulaminu na nim stosowanego. Oznacza to, że nieznajomość treści nie zwalnia z przestrzegania go. Prosimy również mieć na uwadze fakt, iż jest to forum yaoi.
1.2 Użytkownik bierze odpowiedzialność za każdy złamany punkt zasad. Po czterech ostrzeżeniach administracja zmuszona jest przyznać danej osobie bana(na) na konkretną ilość czasu.
1.3 Rejestrujemy się imieniem i nazwiskiem/imieniem/pseudonimem naszej postaci. Nie akceptujemy nazw, które zwierają cyfry bądź są pisane TrAwKą czy innym świństwem.
1.4 Maksymalna liczba kont wynosi 4 na jedną osobę. Ponadto jeżeli posiadając kilka kont dbamy tylko o jedno - po konsultacji z administratorem użytkownik zmuszony jest zostawić sobie to najbliższe.
1.5 Reklamowanie swoich lub czyichś for w temacie do tego nieprzeznaczonym jest surowo zabronione.
1.6 Wszelki "bul" kierowany w stronę innego użytkownika, przez którego może wystąpić kłótnia - przenosimy na wiadomości prywatne, pocztę czy też komunikator. Chatbox nie jest odpowiednim miejscem do tego, ponieważ dbamy o miłą atmosferę. A niech ktoś śmie zaprzeczyć to psami poszczuję.
1.7 Dyskryminacja pod każdym względem jest surowo wzbroniona.
1.8 Nieobecność dłuższa niż tydzień (bez usprawiedliwienia się w temacie do tego przeznaczonym) oznacza otrzymanie od administracji wiadomości z upomnieniem. Jeżeli nie dostaną żadnego odzewu, konto zostaje usunięte po upłynięciu drugiego tygodnia.  
1.9 Nie oszukujmy się, ale administracja także może popełniać błędy. Jeżeli masz już zamiar zwrócić nam uwagę, proszę o zachowanie kultury.


regulamin fabularny

2.1 Aby zacząć pisać w fabule (nie tyczy się mini fabuły na CB) należy podpisać się pod regulaminem, wstawić awatar i napisać kartę postaci. Bez tego ani rusz.
2.2 Jeżeli planujesz grać postacią, która pochodzi z jakiegoś anime bądź mangi, musisz sprawdzić w "postaciach zajętych" czy już ktoś jej sobie nie zaklepał. Oprócz tego musisz uwzględnić to, gdzie twoja postać występuje w temacie do tego przeznaczonym. (Zarezerwowane wyglądy)
2.3 Założenie KP (Karty Postaci) jest obowiązkowe. Czas na napisanie karty postaci wynosi dwa tygodnie. Wyjątkiem jest sytuacja, w której użytkownik poinformował kogoś z administracji o późniejszej dacie jej umieszczenia. Dane konto zostanie usunięte z forum, jeśli nie została dodana KP bądź nie wspomniał o opóźnieniu.
2.4 Niedozwolone jest zakładanie tematów z kartami postaci "w budowie". Znajdować się tam powinny tylko i wyłącznie karty skończone, gotowe do sprawdzenia.
2.5 Pisząc posty staramy się zachowywać chociaż podstawowe zasady ortografii oraz interpunkcji.
2.6 Posty fabularne powinny składać się z co najmniej pięciu rozbudowanych zdań, nie wliczając do tego dialogu.
2.7 Podczas wszelkich walk postaci, użytkownicy mają obowiązek powiadomić o tym Mistrza Gry (MG), chyba że z góry ustalili zwycięzcę i przebieg akcji.  
2.8 Jeżeli użytkownik ma zamiar uszkodzić postać innej osoby, wszystkie swoje ataki musi napisać w trybie niedokonanym (spróbował uderzyć). To samo dotyczy uników (spróbował uniknąć), jeśli rozgrywka jest pod nadzorem MG.
+ zabijanie i gwałcenie innych postaci jest surowo zabronione bez pozwolenia właściciela konta.
2.9 Gdy mamy zamiar opuścić dany temat, musimy na końcu napisać „z/t” (z tematu) ewentualnie „nmmt” (nie ma mnie tu).
2.10 Podczas gry fabularnej nie obowiązuje jakakolwiek cenzura.
2.11 Możliwe jest samodzielne zakładanie tematów z miejscami. Prosi się jednak o chociażby krótką informację o tym, jak dane miejsce w temacie wygląda. Może być to opis bądź obrazek.
2.12 Zakazanym jest przebywanie w dwóch miejscach naraz. Wyjątki stanowią off-top oraz eventy.
2.13 Używanie emotikon jest niedozwolone. Wyjątkiem jest off-top no i oczywiście Chatbox.
2.14 Robienie postaci żywcem wzięte z anime/mangi/filmu/ etc. jest niedozwolone.
2.15 Stworzenie damskiej postaci jest jedynie możliwe po otrzymaniu zgody od administratora. Nie bierzemy pod uwagę żadnych argumentów typu "jej pozwoliłeś, a mi nie". Jeśli uznamy, że takowych jest zbyt wiele, nie otrzymacie żadnej zgody, a rozpoczęcie kłótni jedynie pogorszy sprawę.
2.16 ---
2.17 ---
2.18 Żadna postać nie potrafi czytać w myślach oraz nie jest wszechwiedząca, więc dopóki ktoś jej czegoś nie powie bądź nie zobaczy tego fabularnie, nie jest w stanie potwierdzić danej sytuacji.


regulamin resztek

3.1 Maksymalne wymiary avatarów to 250px szerokości x 450px wysokości. Nie mogą one przedstawiać zdjęć realnych oraz zmodyfikowanych. To samo tyczy się sygnatur, których wymiary nie mogą przekraczać 420px szerokości. Wysokość prosimy dobierać z umiarem. Jeżeli administrator bądź moderator zauważy, że dany podpis zanadto wydłuża posta, wyśle do owej osoby wiadomość z prośbą skrócenia.
3.2 Awatar musi w jak największym stopniu ukazywać waszą postać.
3.3 Niedozwolone jest korzystanie z obrazków, na których znajdują się nagie miejsca intymne. W owym przypadku avatar zostanie skasowany przez administrację bez uprzedniego uprzedzenia.
3.4 Na ChatBoxie może być prowadzona tzw. „mini fabuła”, która jednak nie może zostać wliczona w główny świat fabularny. Dzięki niej można nawiązywać relacje między postaciami, jednakże nic więcej. Coś, co stało się na CB, zostaje na CB.[/b]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bestat :: Organizacja :: / Regulamin-
Skocz do:  Upadli
BlackButler
Półwysep Memente
Cursed
HogwartDream
Halo PBF
~**~
I love PBF
Dark side of internet.
Vampire Knight
Współpraca & Toplisty